Mérlegképes könyvelő

Forint
havi bér
Pest megye
Kerepes
Pénzügy / Számvitel
Beosztott
Teljes munkaidő
Kerepesi telephelyű ügyfelünk megbízásából keresünk Mérlegképes Könyvelő munkatársat. Partnerünk aroma- és színező oldatok készítésére és gyártására szakosodott. Ügyfelei között olyan első osztályú márkák szerepelnek, amelyek világszerte elismertek. Három gyártóüzemmel működnek Illinoisben, Kaliforniában és Magyarországon egyaránt.
- Komplex könyvelési feladatok ellátása, ellenőrzése SAP környezetben
- Havi/negyedéves/ éves zárási folyamatokban való aktív részvétel
- Bevallások készítése
- Statisztikák és egyéb jelentések, riportok összeállítása
- Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- Kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel
- Mérlegképes könyvelő végzettség és regisztráció
- Legalább 2-3 éves termelővállaltnál szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelvtudás (írásban használt angol elégséges)
- A számviteli törvény és az adózással (TAO, ÁFA) kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete
- Pontosság, megbízhatóság
- MS Office erős ismerete
- SAP ismeret
- Közvetlen, családias csapat
- Stabil munkakörnyezet
- Bónusz (Havi/Éves)
- Béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- Home Office lehetőség
10735
Manpower Bp - Capital Square
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollégánkat: Kovács Petra +36 30 285 03 28 petra.kovacs@experis.hu
júl.06