HR Munkatárs

Forint
havi bér
Pest megye
Budapest, V.kerület
HR / Munkaügy
Pályakezdő,Beosztott
Részmunkaidő
Ügyfelünk egy eddig csak kis méretben létező technológiát tett ipari körülmények között is alkalmazhatóvá: a megoldással a gyógyszerek hatóanyagának tisztítása során rendkívüli hatékonyságnövekedést és tisztaságjavulást tesz lehetővé. Csapatuk bővítése céljából HR munkatársat keresünk.
- Operatív HR feladatok proaktív, precíz kezelése
- Belépési/kilépési folyamatok koordinálása
- Toborzás, kiválasztás támogatása
- Onboarding folyamat koordinálása
- Teljesítmény-menedzsment és fejlesztési rendszer támogatása és adminisztrálása
- Képzések szervezése és adminisztrálása
- HR adatbázis naprakész kezelése, adatszolgáltatás
- HR szabályzatok nyomon követése, az abban foglaltak betartásának koordinálása
- Munkaügyi folyamatok támogatása, adminisztráció kezelése
- Nyilatkozatok, személyi anyagok naprakész nyilvántartása
- Bérszámfejtési folyamat támogatása
- Dolgozói elégedettség, motiváció követése, növelése, csapatépítők szervezése
- HR partner munkájának aktív támogatása
- HR/Közgazdász végzettség
- 1-3 év szakmai tapasztalat
- Angol tárgyalóképes szint szóban és írásban
- Megfelelő számítástechnikai jártasság (Word, Excel, PowerPoint…)
- Munkaügyi, munkajogi ismeretek
- Proaktív, lelkes, kommunikatív személyiség
- Megbízhatóság, precizitás
- Részletorientáltság és rendszerszemlélet megléte
- Hatékony szervező és problémamegoldó képesség
- Nyitottság a tanulásra, fejlődésre, felelősségvállalásra
- Versenyképes juttatási csomag
- Cafetéria csomag és munkába járás támogatása
- Rugalmas munkaidő
- Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés biztosításával
- Részmunkaidő vagy teljes munkaidő lehetősége
- Multinacionális munkakörnyezet
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését keresse fel kollégánkat:
Mózes Zsófia
+36 30 905 7307
zsofia.mozes@experis.hu
10713
Manpower Bp - Capital Square